סדנת ספוקן וורד – כתיבה וביצוע

במשך ארבעה מפגשים נכיר יחד את ז'אנר הספוקן וורד, שתופס תאוצה בארץ בשנים האחרונות בעיקר דרך אירועי הפואטרי סלאם. הסדנא מוכוונת לכל מי שצמא לביטוי עצמי, מתעניין בכתיבה או סתם סקרן. יחד נתנסה בטכניקות כתיבה, הבעה והקראה של שירים פי עטנו.

טמיר אהרוני וטינג פנג הינם אמני ספוקן וורד, ומנחי סדנאות כתיבה, המופיעים בארץ ובחו"ל.

מפגש ראשון יום שישי 24.11.18 בשעה 13:00 בתיכון רעות לאמנויות

הרשמה אצל זהובית בטלפון: 04-8381255 

קרטה והגנה עצמית בחטיבה עליונה "רעות לאמנויות"

 

תהליך יצירה בסדנאות "גילה" בתנועה ואמנות הבמה לנשים בגיל הבוגר

חלק מהמתודולוגיה שלי במסגרת סדנאות "גילה" בתנועה ואמנות הבמה לנשים בגיל הבוגר היא לאפשר לכל אשה ליצור סולו אישי ולהעלותו בסטודיו בפני קהל משפחתי חם ואוהד – בעל, ילדים ונכדים. אם תמיד הסבתות הן אלה שבאות לצפות בנכדים, הפעם הגלגל מתהפך וההתרגשות היא גדולה.

תהליך היצירה מאפשר לאותה אשה לשלוף את המידע התנועתי הבנוי ממגוון איכויות התנועה  שאוחסנו וקודדו במח-גוף שלה ולמנף אותם לפיתוח השפה התנועתית ולייצר מהם הקשרים חדשים המתארגנים לכוראוגרפיה- יצירת סולו אישי .

אם בשנה הראשונה רב עבודות הסולו הן בגישה קונקרטית ונרטיבית, במהלך השנים הן גם מעלות עבודות אבסטרקרטיות. זה סימן שממחיש לי שבנוסף לתנועת הגוף גם צורת המחשבה משתנה ומתפתחת. אני מאמינה שניתן להתחיל לרקוד בכל גיל !

וידאו קטעי סולו : https://youtu.be/hrH5bdgP70I

בסרטון- מקבץ של קטעי סולו מתוך אירועי סיכום תהליך עבודה של סדנאות גילה. רוקדות: הלינה, בשמת, ורדה, תמר, נורית וניצה. כולן החלו לרקוד בבגרותן .

הסדנאות מתקיימות בתל אביב ובחיפה , החלה הרשמה לשנת 2017-18                                  לפרטים נוספים צרו קשר:  גלית ליס – 0544-258083 / [email protected]

*צילום וידאו: אורן מנצורה / צילום סטילס: אלי פסי, מילה רוטשילד , רות עינת

מודעה חיפה סדנאות גילה בתנועה ואמנות הבמה לנשים בגיל הבוגר