Menu
חברי ההנהלה השש שנתית "רעות לאמנויות"

 

שם המורהחטיבהתפקיד
גרנות גליתחט"ב+חט"עמנהלת בית הספר השש שנתי
אבין חנהחט"עמנהלת החטיבה העליונה, ריכוז פדגוגי הוראה: אזרחות
קן דרור שריתחט"במנהלת חטיבת הביניים
פלג יפהחט"בסגנית מנהלת, חינוך: ט'/4, הוראה: חנ"ג
גודמן דליהחט"במנהלת אשכול הפיס, הוראה: מדעים
מזרחי רבקהחט"ב+חט"עמנהלנית שש שנתית
אופק שרוןחט"עיועצת חינוכית, חינוך: י"ב/4
אליעזר אתיחט"ביועצת חינוכית
שר תמרחט"ביועצת חינוכית
טל טליחט"עעוזרת פדגוגית, ריכוז שכבת י"ב, חינוך י"ב/1, ריכוז והוראה ספרות
בירן מיכלחט"בריכוז פדגוגי, ריכוז מובילות לטכניון, ריכוז והוראה: מדעים
גביע ענבלחט"ברכזת מדידה והערכה, ריכוז והוראה לשון והוראת ספרות
זהר דליהחט"ערכזת מיתוג, הוראה במגמה לעיצוב חזותי ובמגמה לתיאטרון
סלומון ניצהחט"ברכזת מיתוג, חינוך: ח'/3, צוות חינוך חברתי, הוראה: ספרות, עברית
רוזנוין עפרהחט"בריכוז חינוך חברתי, מנחה מועצת תלמידים, חינוך: ח'/4, הוראה: חנ"ג
שורצברג פרחיהחט"עריכוז חינוך חברתי, אחראית טקסי לאום, ריכוז והוראה: תולדות האמנות
נוי רעותחט"עריכוז מעורבות חברתית, חינוך י"א/4, הוראה: אזרחות
הר צבי רותםחט"ברכזת תקשוב, הוראה: מדע, כימיה
ברדס מיכלחט"בחינוך: ז'/4, ריכוז והוראה במגמה למחול
ברכה ליאתחט"עריכוז שכבת י', חינוך: י'/1 ריכוז והוראה: תנ"ך
ד"ר משיח משהחט"ב+חט"עריכוז של"ח שש שנתי, ריכוז טיולים חט"ב, הוראה: של"ח
צייגר עינתחט"ברכזת השתלבות, חינוך: ט'/5, הוראה: חינוך מיוחד
אלון פנינהחט"עריכוז בחינות בגרות, חינוך: י"ב/2, הוראה: ספרות
רביב אביטלחט"בריכוז והוראה חינוך מיוחד, חינוך: ז'/5
רואש רונןחט"עריכוז שכבת י"א, חינוך: י"א/1, ריכוז והוראה: אזרחות, הוראה: סוציולוגיה
זייגר רינתחט"עמזכירת הנהלה
נבו אורנהחט"במזכירת הנהלה
שפיצר טלחט"ברכז קהילתי

 

אלפון מורים ועובדים– שנה"ל תשע"ח

 

שם המורהחטיבהתפקיד
אביב יגאלחט"בריכוז והוראה: חינוך גופני
אבין חנהחט"עמנהלת החטיבה העליונה, ריכוז פדגוגי הוראה: אזרחות
אבן אור יגאלחט"עהוראה במגמה לתיאטרון
אגסי פנינהחט"בריכוז והוראה: היסטוריה ואזרחות
אדנבורג לינורחט"בהוראה: חינוך מיוחד
אדר דליהחט"עהוראה: מתמטיקה
אוברמקו פיודורחט"עהוראה במגמה למחול
אוסלנדר דרורחט"ב+חט"עחינוך י'/3, הוראה במגמה לאמנות רב תחומית ובמגמה לאמנות פלסטית חט"ב
אוסמולובסקי ילנהחט"באחראית מחשבים
ד"ר אופנהיים רועיחט"ב+חט"עמנצח התזמורת השש שנתית
אופק זוהרחט"עריכוז והוראה: מתמטיקה
אופק שרוןחט"עיועצת חינוכית, חינוך: י"ב/4
אוריין אושרהחט"עחינוך: י"א/3, הוראה: היסטוריה
אייל מסריטחט"עעובדת ניקיון
אייקליס נטליהחט"ברכזת מעבדה, הוראה: פיזיקה, כימיה
אלון פנינהחט"עריכוז בחינות בגרות, חינוך: י"ב/2, הוראה: ספרות
אלימלך אליחט"בהוראה במגמה לאמנות פלסטית
אליעזר אתיחט"ביועצת חינוכית
אלנקווה מורחט"עהוראה במגמה לצילום
אפלבאום ריקיחט"בסייעת חינוך מיוחד
אקלו סוונטהחט"בעובדת ניקיון
באום יגאלחט"ע+חט"בחט"ב: הוראה במגמה לאמנות פלסטית, חט"ע: ריכוז והוראה במגמה לעיצוב חזותי
בוגורד אדוארדחט"בהוראה במגמה לאמנות פלסטית
בורד ענבלחט"עהוראה במגמות עיצוב חזותי ועיצוב אופנה
ביבר אוהחט"עהוראה במגמה לעיצוב אופנה
ביטון שאוליחט"בקלינאי תקשורת
בירן מיכלחט"בריכוז פדגוגי, ריכוז מובילות לטכניון, ריכוז והוראה: מדעים
בלייזר מיכאלחט"עאחראי מחשבים
בלם רימהחט"עמלווה בפסנתר במגמה למחול
בן חמו עליזהחט"במזכירה
בן ציון זהוביתחט"עמזכירה
ד"ר בר אור דליהחט"עהוראה: במגמה לעיצוב אופנה
בר מאיר ליאון מילכהחט"עהוראה במגמה למחול ובמגמה לתיאטרון
ברגה יעקבחט"באחזקה
ברדס מיכלחט"בחינוך: ז'/4, ריכוז והוראה במגמה למחול
ברוך גיליחט"בסייעת חינוך מיוחד
ברודסקי ויולטהחט"בספרנית
ברוסקין ולריהחט"ב+חט"עריכוז והוראה במגמה למוסיקה חט"ב, חט"ע: הוראה במגמה למוסיקה
ברושי נעהחט"בחינוך: ח'/2, הוראה: אנגלית
ברימברג מרבחט"עהוראה: פסיכולוגיה
ברכה ליאתחט"עריכוז שכבת י', חינוך: י'/1 ריכוז והוראה: תנ"ך
ברנהרד אמירחט"עהוראה במגמה למוסיקה
גביע ענבלחט"ברכזת מדידה והערכה, ריכוז והוראה לשון והוראת ספרות
גודמן דליהחט"במנהלת אשכול הפיס, הוראה: מדעים
גולדשטיין מיכאלחט"ב+חט"עמלווה בפסנתר במגמה למחול
גולן אבישיחט"עמחסנאי במגמה לצילום
גולן מרקוזון קרןחט"ברכזת שילוב וליקויי למידה, הוראת מתמטיקה
גונקו לודמילהחט"בעובדת ניקיון
גידו סימהחט"בריכוז והוראה: מתמטיקה
גלבנד אוריתחט"בריכוז המגמה לאמנות פלסטית, חינוך ז/2,  הוראה: תולדות האמנות, תרבות יהודית ישראלית
גליק צחיחט"ב+חט"עחט"ב: ריכוז והוראה במגמה לתיאטרון, חט"ע: הוראה במגמה לתיאטרון
גלפנד אירנהחט"עהוראה במגמה למוסיקה
גנוסוב רינהחט"עחינוך: י"ב'/3 הוראה: תולדות האמנות
גרטבול ערןחט"עהוראה במגמה לאמנות רב תחומית
גרינבוים נעהחט"עהוראה במגמה לעיצוב אופנה
גרינברג רותםחט"בהוראה במגמה לתיאטרון
גרנות גליתחט"ב+חט"עמנהלת כללית
דבירי איילתחט"בהוראה במגמה לאמנות פלסטית
דוד-שביב קרןחט"עריכוז והוראה: לשון
דולב נטעחט"בהוראה במגמה לתיאטרון
דור מיריחט"בחינוך ח'/1, ריכוז והוראה: אנגלית
דמטאו וורקהחט"עעובדת ניקיון
דץ גליתחט"עהוראה: ספרות
הייטנר לוי ורדחט"עחינוך: י"א/2, הוראה: תנ"ך
ד"ר הישג תומרחט"ב+חט"עריכוז והוראה במגמה למוסיקה השש שנתית
הלמן אגםחט"בתרפיסטית
הנדלסמן שרוןחט"עריכוז והוראה: אנגלית
הר-מן שליחט"באנגלית חינוך מיוחד
הר צבי רותםחט"ברכזת תקשוב, הוראה: מדע, כימיה
הרשקוביץ בניחט"עחינוך גופני בנים
וייס בועזחט"בריכוז בטחון, חינוך ז'/6, הוראה: חינוך מיוחד
וייסמן טליחט"בהוראה במגמה למוסיקה
ונטורה רוןחט"עספרות, ספרות מוגבר, תולדות התיאטרון
ורנר מרינהחט"עלבורנטית
זהר דליהחט"ערכזת מיתוג, הוראה במגמה לעיצוב חזותי ובמגמה לתיאטרון
ד"ר זהר רותחט"עהוראה: מד"ט
זו-ארץ רועיחט"עהוראה במגמה למוסיקה חט"ע
זייגר רינתחט"עמזכירת הנהלה
זלוטין מיכאלחט"עריכוז והוראה: היסטוריה והיסטוריה מוגבר
זלצמן אוריתחט"בחינוך ט'/1, צוות חינוך חברתי, ריכוז והוראה: ספרות, הוראה: עברית
חטיב-מסאלחה עריןחט"בהוראה: מדעים
חיון קריןחט"בהוראה: מתמטיקה
זרייק הייאםחט"בעובדת ניקיון
חן גיליחט"עהוראה במגמה לצילום
טוביאש זינהחט"עספרנית
טופז ליאתחט"עהוראה במגמה למחול
טל טליהחט"עעוזרת פדגוגית, ריכוז שכבת י"ב, חינוך י"ב/1, ריכוז והוראה ספרות
טרדונסקי אפיחט"בהוראה במגמה לתיאטרון
יוהס אמנוןחט"עהוראה במגמה לאמנות רב תחומית
יוסף שרוןחט"בהוראה: מתמטיקה
יערי דנהחט"ב+חט"עהוראה: מתמטיקה
ירחי אפרתחט"עמנחה מועצת תלמידים, הוראה: חנ"ג
כהן אתיחט"בחינוך: ט'/3, ריכוז והוראה: ערבית, תרבות ישראלית יהודית
ד"ר כהן דןחט"עהוראה במגמה למוסיקה
כהן סוזאןחט"במחנכת משלימה חינוך מיוחד
כהן שושנהחט"עהוראה במגמה לעיצוב חזותי ובמגמה לאמנות רב תחומית
כהן כספי מיריתחט"עריכוז והוראה במגמה לאמנות רב תחומית
כריסטובסקי רבקהחט"עהוראה: אנגלית
כרסנטי ולריחט"בריכוז והוראה: צרפתית, ריכוז פרוייקט ערים תאומות
לביא פיטרו יעלחט"במרפאה בעיסוק
לוטינגר ריטהחט"בלבורנטית
לוסטיג-שביב רינהחט"בסייעת בחינוך המיוחד
ליבוביץ ורדחט"בחינוך: ז'/3, ריכוז והוראה גיאוגרפיה, הוראה: תרבות יהודית ישראלית
ליפמן יוסף היידיחט"עחינוך: י'/2, חט"ע: הוראה במגמות תיאטרון ומחול
מוחין מרינהחט"עהוראה במגמה לעיצוב אופנה
מזרחי נירחט"עעובד אחזקה
מזרחי רבקהחט"ב+חט"עמנהלנית שש שנתית
מיכלביץ' אלכסנדרחט"בביבליותרפיסט
מלכם הודהחט"בסייעת בחינוך המיוחד
מנגסטו וורקשחט"עעובדת ניקיון
מצר רעיתחט"עהוראה: מתמטיקה, ריכוז מובילות לטכניון
משה מריהחט"בהוראה: עברית
ד"ר משיח משהחט"ב+חט"עריכוז של"ח שש שנתי, ריכוז טיולים חט"ב, הוראה: של"ח
משיטה אילןחט"באחזקה אשכול פיס
נאור עומרחט"ב+חט"עהוראה: של"ח
נבו אורנהחט"במזכירת הנהלה
נגו הילהחט"בחינוך: ח'/5, מורה מוביל, הוראה: חינוך מיוחד
נוי רעותחט"עריכוז מעורבות חברתית, חינוך י"א/4, הוראה: אזרחות
נוסבאום איתנהחט"בהוראה במגמה לאמנות פלסטית
נחמני דליהחט"בסייעת חינוך מיוחד
נסר גמילהחט"בעובדת ניקיון
סוכר נופרחט"בתרפיסטית
סופר דודיחט"ב+חט"עהוראה במגמה למוסיקה חט"ב ומנצח התזמורת השש שנתית
סימון פטריצהחט"עהוראה: מתמטיקה, פיסיקה
סירה פליקסחט"ב+חט"עחט"ב: הוראת מתמטיקה, חט"ע: הוראה: מתמטיקה, פיסיקה
סלומון ניצהחט"ברכזת מיתוג, חינוך: ח'/3, צוות חינוך חברתי, הוראה: ספרות, עברית
עבאס סולימאןחט"באחזקה
עובדיה אלוןחט"ב+חט"עהוראה: מתמטיקה
עוביד וידאדחט"בלבורנטית
עיסא סבאאחט"עהוראה: מתמטיקה
פייגין סלבהחט"בהוראה במגמה למוסיקה
פלג יפהחט"בסגנית מנהלת, חינוך: ט'/4, הוראה: חנ"ג
ד"ר פלטי ארנוןחט"עהוראה במגמה למוסיקה
פליקס יגאלחט"עריכוז והוראה במגמה לצילום
פרוינד רוניתחט"בהוראה: אנגלית
פרוכטר איתמרחט"עריכוז לקויות למידה, הוראה: היסטוריה
פרלמן יהונדבחט"עהוראה במגמה לתיאטרון
צדר עודדחט"עהוראה: אנגלית
צור ענתחט"עהוראה: אנגלית
ציגיצקו אנגלהחט"במלווה בפסנתר

 

צייגר עינתחט"ברכזת השתלבות, חינוך: ט'/5, הוראה: חינוך מיוחד
ציפר אופירהחט"ב+חט"עמנהלת חשבונות
צ'קיל טרינגוחט"עעובדת ניקיון
קוזנביץ אנהחט"ב+חט"עמלווה בפסנתר במגמה למחול
קוסמינסקי אוריתחט"עמזכירה פדגוגית
ד"ר קופלמן אביהחט"עהוראה במגמה למוסיקה
קוריס ליאורהחט"עהוראה במגמה לעיצוב חזותי
קורן יהודיתחט"בהוראה: שילוב
קינן סיגליתחט"עהוראה: מתמטיקה
קן דרור שריתחט"במנהלת חטיבת הביניים
קפון-סוחצקי פנינהחט"בהוראה במגמה למחול
קרוגלוב דניאלחט"ב+חט"עהוראה במגמה למוסיקה
קריספין קרןחט"ב+חט"עחט"ע: ריכוז והוראה: חינוך גופני, חט"ב: הוראה חינוך גופני
קריספל רחליחט"בהוראה: היסטוריה, תנ"ך, אזרחות
ראש רעותחט"במחנכת משלימה חינוך מיוחד
רביב אביטלחט"בריכוז והוראה חינוך מיוחד, חינוך: ז'/5
רואן סוזיחט"במזכירת אשכול הפיס
רואש רונןחט"עריכוז שכבת י"א, חינוך: י"א/1, ריכוז והוראה: אזרחות, הוראה: סוציולוגיה
רוזנוין עפרהחט"בריכוז חינוך חברתי, מנחה מועצת תלמידים, חינוך: ח'/4, הוראה: חנ"ג
רומוב יבגניהחט"בעובדת ניקיון
רמז אריאלחט"עריכוז והוראה במגמה לתיאטרון
רסקין ארקדיחט"עהוראה במגמה לצילום
רקנטי עידוחט"עריכוז והוראה במגמה לעיצוב אופנה
שגב רחלחט"עהוראה: מתמטיקה, ספרנית
שורצברג פרחיהחט"עריכוז חינוך חברתי, אחראית טקסי לאום, ריכוז והוראה: תולדות האמנות
שטיינמץ דבחט"באחזקה אשכול פיס
שינדלר פוריסמן בלהחט"בהוראה במגמה למוסיקה
שכטר יהודיתחט"עהוראה: לשון
שם טוב אורליחט"בחינוך ז'/1, הוראה: מתמטיקה
שמי דגניתחט"בהוראה במגמה למחול
שמעון אוריתחט"בחינוך: ט'/2, ריכוז והוראה: תנ"ך, הוראה: תרבות יהודית ישראלית
שנהב מיכאלחט"עהוראה במגמה למוסיקה חט"ע
שפינדל אורהחט"עריכוז מדעים, הוראה: ביולוגיה
שפיצר טלחט"ברכז קהילתי
שפירא רחלחט"ב+חט"עריכוז והוראה במגמה למחול השש שנתית
שקריאן-אוברמקו גיאנהחט"עהוראה במגמה למחול
שר תמרחט"ביועצת חינוכית
שרון זהרחט"עהוראה במגמה למוסיקה
שרון מריםחט"בהוראה: של"ח
שרמן ליאורהחט"בהוראה: מדע